SamaJA

 

Cześć Wszystkim!

SamaJA to blog, który będzie poświęcony głownie kobietom (w szczególności tym które same wychowują dziecko lub dzieci), ale z troszkę innej perspektywy.

Dlaczego kobietom, a nie generalnie rodzicom? Głownie dlatego, że myślenie płci pięknej jest mi oczywiście bardziej znane. Ale może kilku Panów znajdzie tutaj również coś dla siebie.

Teraz krótko o tym, kim jestem ja i o czym dokładnie będzie blog.

Na imię mam Adrianna, wychowuje sama moją niespełna 3letnią córkę od kiedy mała skończyła 3 miesiące. Z wykształcenia jestem ekonomistką, pracuje również w tym zawodzie. Poza tym mam konika (hopla) na punkcie fitnessu, zdrowego odżywiania i wpływu tego jedzenia na nasze zdrowie i psychikę. Szkole się również i poszerzam swoją wiedzie w zakresie motywowania osób do realizacji swoich celów, poszerzaniu swoich horyzontów oraz zmiany sposobu myślenia.

Myślę, że domyślacie się już powoli o czym będzie blog.

Nie będę za dużo pisać o wychowywaniu dzieci. Jest wystarczająco dużo blogów poświęconych tej tematyce, dodatkowo nie czuję się na tyle kompetentna by cokolwiek pisać w tym zakresie.

Chciałabym się przede wszystkim skupić na Was kobietach, na tym co daje Wam szczęście (oprócz dzieci oczywiście). Czy robicie cokolwiek dla siebie, czy może całkowicie poświęciłyście się dzieciom. Chciałabym motywować Was do podejmowania różnych działań i realizowania swoich celów, spełniania swoich marzeń. Będzie na pewno tez kilka artykułów na temat zdrowia, fitnessu itp. ponieważ Nasz stan fizyczny ma przeogromny wpływ na naszą psychikę. A reszta wyjdzie z czasem.

Zapraszam serdecznie każdego 😊

A i jeszcze jedno. Z góry chciałabym prosić Was o wyrozumiałość. Dopiero rozpoczynam swoją przygodę z blogowaniem, więc potrzebuję troszkę czasu, by rozkręcić się z pisaniem.

3_White_logo_on_color1_241x66

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s